Gyengeáramú villanyszerelő

Miskolc, Hungary

N/A

No of vacancies

Full Time

Job Type

Deadline : 31 Dec, 2024

Skills

1 year or more of relevant work experience

Description

Cégünk keres egy lelkes és képzett gyengeáramú villanyszerelőt - karbantartót, aki csapatunkat erősíti a következő projektek során. Ha Ön szenvedélyesen szereti a villamosrendszerekkel való munkát és tapasztalt szakember, akkor Önt keressük!

Főbb feladatok:

  • Különböző gyártógépek villamosrendszereinek a felügyelete: tervezett és ad-hoc karbantartása, felújítása és szükség szerinti javítása.
  • Új gépek telepítésében való aktív részvétel.
  • Lánc- és szíjhajtások karbantartása és hibaelhárítás.
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek karbantartása és hibaelhárítás.
  • Meghibásodások okainak elemzése és javaslatok kidolgozása a módosításokhoz, valamint megelőző tevékenységek meghatározása.
  • Munkajegyzetek és dokumentációk vezetése.
  • Fejlesztési ötletek kidolgozása és előterjesztése.
  • Minőségi, környezetvédelmi és munkavédelmi előírások és szabályok betartása.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség szükséges (elektroműszerész, erősáramú technikusi vagy gyengeáramú villanyszerelő).
  • Pályakezdőket is szívesen látunk, de előny a hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Villamosrajz olvasási készség.
  • Hibakeresési és diagnosztikai érzék.
  • Elkötelezettség és tisztelet a munka iránt.
  • Csapatjátékos.

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY:

  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálati jogosultság.
  • Villámvédelmi szabványossági felülvizsgálati jogosultság.
  • Tanulási hajlandóság.
  • Nyelvismeret.

  • Kiemelkedő fizetés.
  • Stabil és biztonságos munkahelyi környezet.
  • Modern munkakörnyezet és eszközök.
  • Dinamikus és összetartó csapat.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek.
  • Felelősségteljes és változatos feladatok.
  • Kiváló munkavállalói teljesítmény elismerése.

További információ: https://www.h23.hu